Düzce Gençlik Merkezi'nden kitap toplama kampanyası

23 Ocak 2013 Çarşamba 18:52

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, gençlerin okudukları kitapları atmasını engellemek ve kitap alamayanların da okumasını amaçlayan 'Okudum Diye Atma Başkasına Sakla' projesini...

Düzce Gençlik Merkezi'nden kitap toplama kampanyası

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, gençlerin okudukları kitapları atmasını engellemek ve kitap alamayanların da okumasını amaçlayan 'Okudum Diye Atma Başkasına Sakla' projesini başlattı.

        Gençlik Merkezi tarafından hayatı geçirilen projeyle daha önce okunan ve kütüphanelerin tozlu raflarında duran kitapların atılmasını önlemek ve diğer gençlerin de bunlardan yararlandırılması amaçlanıyor. 'Okudum Diye Atma Başkasına Sakla' projesi kapsamında Düzce'de kitap okunmasının yaygınlaştırılmasının yanı sıra Doğu illerine de kitap gönderilmesi hedefleniyor. Proje kapsamında Düzce ilindeki okullara afişler asılarak gençlerin duyarlı davranmaları sağlanacak. Böylece toplanan kitaplar hem Gençlik Merkezi'nin kütüphanesini zenginleştirecek hem de Doğu illerine gönderilecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x