Düzce jandarması ormanda kaybolanları buldu

17 Nisan 2015 Cuma 11:49

Düzce'den Bolu'ya orman yolundan gitmek için özel otomobille yola çıkan iki kişi, kayboldukları Yığılca Kırık köyü mevkiinde, araçları çamura batmış vaziyette sağ olarak kurtarıldı. Düzce'nin Yığılca ilçesinden Bolu'ya orman...

Düzce jandarması ormanda kaybolanları buldu

Düzce'den Bolu'ya orman yolundan gitmek için özel otomobille yola çıkan iki kişi, kayboldukları Yığılca Kırık köyü mevkiinde, araçları çamura batmış vaziyette sağ olarak kurtarıldı.

Düzce'nin Yığılca ilçesinden Bolu'ya orman yolundan gitmek için özel otomobille yola çıkan iki kişi, Yığılca Kırık köyü mevkiinde ormanda kayboldu. Kaybolan şahıslardan haber alınamaması üzerine 156 Jandarma ihbar hattına bildirildi. Kayıp şahısların bulunması için Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı'nda bir astsubay, bir uzman jandarma ve 6 er ve erbaşla birlikte Yığılca Orman İşletme'den 10 personel harekete geçti.
Ekiplerinin yaptığı arama sonucu şahıslar, gece geç saatlerde Yığılca ilçesi Kırık köyü ile Bolu ili arasında Paşabükü mevkiinde ormanlık alanda, kullandıkları araç çamura batmış vaziyette sağ olarak kurtarıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x