Düzce'de ev yangını

17 Nisan 2015 Cuma 10:42

Düzce merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde bir apartmanda meydana gelen yangında iki daire tamamen yandı.Cumhuriyet Mahallesi Görgülü Sokak üzerinde bulunan Hayriye Gökali ve İbrahim Gökali'ye ait apartman dairesinde sabaha karşı saat 04.00'te meydana...

Düzce'de ev yangını

Düzce merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde bir apartmanda meydana gelen yangında iki daire tamamen yandı.

Cumhuriyet Mahallesi Görgülü Sokak üzerinde bulunan Hayriye Gökali ve İbrahim Gökali'ye ait apartman dairesinde sabaha karşı saat 04.00'te meydana gelen yangını önce komşuları fark etti. Evde bulunan şahısları komşuları tahliye etti. Yangında can kaybı olmadı. Elektrik tesisatından çıktığı tahmin edilen yangın çatı katından başladı. Komşularının itfaiye ekiplerine haber vermesi ile olay yerine gelen çok sayıda itfaiyeci yangına müdahale etti.

Çatı katının ahşap olması dolayısıyla yangın hızla büyüdü. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alındı ve soğutma çalışmaları başladı. Her ihtimale karşı 112 ekipleri olay yerinde bekletildi. Daire sahipleri, yangın karşısında büyük üzüntü ile apartmanlarının yanışını seyretti. Polis, olay hakkında detaylı soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x