Edirne'de şoförlere öfke kontrolü eğitimi veriliyor

07 Mart 2015 Cumartesi 10:45

Edirne Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, toplu ulaşım alanında hizmet eden şoförlere öfke kontrolü eğitimi verilmeye başladı.Edirne’de her gün yüzlerce sürücü, toplu ulaşım araçlarıyla on binlerce yolcuyu taşıyor....

Edirne'de şoförlere öfke kontrolü eğitimi veriliyor

Edirne Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, toplu ulaşım alanında hizmet eden şoförlere öfke kontrolü eğitimi verilmeye başladı.

Edirne’de her gün yüzlerce sürücü, toplu ulaşım araçlarıyla on binlerce yolcuyu taşıyor. İnsan hareketliliğinin en yoğun yaşandığı sektörlerden biri olan toplu ulaşımda hizmet veren sürücülerin daha profesyonelce hareket etmesi için belediye bir çalışma başlattı. Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Danışmanlık Birimi Uzmanı, Psikolojik Danışman Esra Selvi tarafından verilen eğitime, Edirne Toplu Ulaşım Sistemi (ETUS) bünyesinde çalışan sürücüler katıldı. ETUS Başkanı Hakan Giyik, eğitimden dolayı Aile Danışmanlık Birimi'ne teşekkür ederek, belediyeyle birlikte en iyi hizmeti vermek için çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x