Edirne’de vatandaşlar yeni yıla fidan dikerek girecek

31 Aralık 2012 Pazartesi 13:52

Edirne Orman İşletme Müdürlüğü tarafından vatandaşlara 3 bin 500 çam fidanı ücretsiz dağıtıldı. Şehrin en işlek noktalarından biri olan Saraçlar Caddesi girişi ve Margi Outlet önüne getirilen fidanlar görevliler tarafından dağıtılmaya...

Edirne'de vatandaşlar yeni yıla fidan dikerek girecek

Edirne Orman İşletme Müdürlüğü tarafından vatandaşlara 3 bin 500 çam fidanı ücretsiz dağıtıldı. Şehrin en işlek noktalarından biri olan Saraçlar Caddesi girişi ve Margi Outlet önüne getirilen fidanlar görevliler tarafından dağıtılmaya başlandı.
“Yeni yıla fidan dikerek girelim” sloganı ile getirilen fidanlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dağıtımın ücretsiz yapıldığını duyan vatandaşlar fidanlara hücum etti. Vatandaşın yoğun isteğine görevliler fidan yetiştirmekte güçlük çekti.
500 civarında fidanın dağıtıldığı Saraçlar’da çam almayı başaran vatandaşlar büyük sevinç yaşarken eli boş dönenler ise üzüldü. Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan fidan dağıtımından duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşların bir kısmı fidanları bahçelerinde bazıları ise yakınlarının mezarının başına dikeceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x