Edremit Belediye Başkan Vekili Çağlar'dan Kutlu Doğum ziyareti

18 Nisan 2013 Perşembe 17:33

Edremit Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar, başkan yardımcılarıyla beraber İlçe Müftüsü Kerametin Demir’e Kutlu Doğum ziyaretinde bulundu.Ziyarette Kutlu Doğum Haftası ile ilgili konuşan Çağlar, “Bu güzel ve anlamlı haftada, insanları...

Edremit Belediye Başkan Vekili Çağlar'dan Kutlu Doğum ziyareti

Edremit Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar, başkan yardımcılarıyla beraber İlçe Müftüsü Kerametin Demir’e Kutlu Doğum ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kutlu Doğum Haftası ile ilgili konuşan Çağlar, “Bu güzel ve anlamlı haftada, insanları güzel ahlâk, doğruluk ve huzurla buluşturan Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'in kutlu doğumunun bin 442. yıldönümünü kutluyoruz. Peygamberimiz, bütün insanlığa kucak açarak doğruluk ve güzel ahlâkın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir. Sadece Müslümanlar için değil, bütün dünya insanları için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, mesajının mahiyeti de daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacaktır.” dedi. Müftü Demir de memnuniyetlerini dile getirerek, misafirlerine “Peygamber Efendimiz ve İnsan Onuru” adlı kitap ve gül hediye etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x