Edremit Belediye Başkanı Saka Anneler Günü mesajı yayımladı

08 Mayıs 2015 Cuma 14:59

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bu yıl 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Başkan Saka, mesajında şunları kaydetti: “İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz...

Edremit Belediye Başkanı Saka Anneler Günü mesajı yayımladı

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bu yıl 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Saka, mesajında şunları kaydetti: “İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Sevginin en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve inanılmaz özveriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayan annemizdir. Onları belirli günlerde değil, yaşam boyunca sevgi ve içtenlikle kucaklamalı, emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek sorumlu bir yaşam sürmeli, bizler de çocuklarımıza aynı yüce değerleri aktarabilmeliyiz. Dünyayı sevgiyle yoğuran ve anlamlı kılan, yaşamımızın en büyük güzelliği biricik annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x