Edremit Belediyesi asfalt şantiyesi tekrar faaliyete geçti

06 Ağustos 2015 Perşembe 14:57

Balıkesir'in Edremit Belediyesi, âtıl durumdaki asfalt şantiyesini hizmete soktu. Günlük 600 ton sıcak asfalt kapasitesi bulunan şantiyede üretilen malzemeyle öncelikle şehrin dört bir yanında asfaltlamalara hız verildi.Edremit Belediye Başkanı...

Edremit Belediyesi asfalt şantiyesi tekrar faaliyete geçti

Balıkesir'in Edremit Belediyesi, âtıl durumdaki asfalt şantiyesini hizmete soktu. Günlük 600 ton sıcak asfalt kapasitesi bulunan şantiyede üretilen malzemeyle öncelikle şehrin dört bir yanında asfaltlamalara hız verildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yaptığı açıklamada, “Belediyemize ait tüm kazanımları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Belediyemize ait asfalt şantiyesini hizmete sokarak, asfaltlamada önemli oranda tasarruf sağlıyoruz. Kendi ürettiğimiz asfaltla daha ekonomik bir şekilde, daha fazla alanda asfalt kaplama gerçekleştireceğiz. Edremitlilerin bizlere verdiği sorumluluğun bilinci içerisinde, güzel Edremitimiz'i çağdaş ve modern bir kent haline getirebilmek için yatırımlarımızı ve yeni projelerimizi hayata geçiriyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

@name x