Edremit Belediyesi'ne iki yeni iş makinesi kazandırıldı

25 Şubat 2015 Çarşamba 15:48

Balıkesir'in Edremit Belediyesi, araç ve makine parkına iki yeni kazıcı yükleyici iş makinesi ekledi. Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynaklarıyla aldığımız iki yeni iş makinesi, çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak.”...

Edremit Belediyesi'ne iki yeni iş makinesi kazandırıldı

Balıkesir'in Edremit Belediyesi, araç ve makine parkına iki yeni kazıcı yükleyici iş makinesi ekledi. Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynaklarıyla aldığımız iki yeni iş makinesi, çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak.” dedi.

Beko loder kazıcı ve yükleyici özelliği olan iş makinelerinden biri Fen İşleri, diğeri Park ve Bahçeler müdürlükleri bünyesinde hizmete girdi. Bunun yanında belediye bünyesinde âtıl durumda olan TIR ve dorsesi, bakım onarımdan geçirilerek iş makinelerinin nakliyesinde kullanılmak üzere hizmete sokuldu. Başkan Saka, büyükşehir oluşumundan sonra Edremit’in Narlı’dan Hacıarslanlar ve Bostancı mahallelerine kadar geniş bir coğrafyada büyük şehir haline geldiğini söyledi. Saka, “Toplam 40 mahallemizde altyapı, yol düzenlemesi ve park bahçe çalışmalarında daha verimli ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için belediyemizin kendi imkânları ile toplam 375 bin lira bedelle son sistemle donatılmış iki kazıcı yükleyici aldık. Büyük iş makinesini Fen İşlerimiz, mini iş makinesini Park ve Bahçeler birimimiz kullanacak.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x