Edremit'te bozuk yol kalmayacak

06 Ağustos 2015 Perşembe 15:00

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hasar gören yollarda bakım onarım ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda, bin 800 ton sıcak asfalt kullanıldı.Fen İşleri ekipleri...

Edremit'te bozuk yol kalmayacak

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hasar gören yollarda bakım onarım ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda, bin 800 ton sıcak asfalt kullanıldı.

Fen İşleri ekipleri tarafından, ilçe merkezinden başlayarak kırsal mahallelere kadar olan yerlerde, çeşitli sebeplerle hasar görmüş yolların bakım onarımı ve asfalt yamaları yapılacak. İlk etapta toplam 5 bin ton sıcak asfalt kullanılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yaptığı açıklamada, “Belediyemize ait asfalt şantiyesini hizmete açtıktan sonra asfaltlama çalışmalarına hız verdik. Ekiplerimiz, ilçe genelinde yapılan program dahilinde yolların bakım onarım ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Edremit ilçe merkezinden başlayan çalışmalar, diğer mahallelerimizde de devam edecek.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x