Elazığ Belediyesi, Mevlit Kandili özel programı düzenliyor

23 Ocak 2013 Çarşamba 10:54

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Mevlit Kandili dolayısıyla 'Gül Efendim, Âlem Seni Anlamaya Muhtaç' isimli bir anma gecesi düzenlenecek. Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Uğur Balıbey,...

Elazığ Belediyesi, Mevlit Kandili özel programı düzenliyor

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Mevlit Kandili dolayısıyla 'Gül Efendim, Âlem Seni Anlamaya Muhtaç' isimli bir anma gecesi düzenlenecek.

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Uğur Balıbey, Belediye Kültür Merkezi’nde bugün saat 20.00’da başlayacak anma gecesine İlahiyatçı Yazar Zafer Zengin ile Eğitimci Yazar Dr. Ayhan Mirza İnak’ın katılacağını söyledi. Mevlit Kandili'nde gerçekleşecek olan programa tüm halkın davetli olduğunu ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, "Gerek Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve gerekse Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün bu tür sosyal aktiviteler konusunda son derece başarılı işlere imza attı. Ayrıca anma gecesine katkılarından dolayı da Azizan Araştırma Eğitim ve Kültür Derneği ile Hayrat Vakfı yetkilerine de teşekkür ediyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x