Elazığ Valiliği Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

29 Aralık 2012 Cumartesi 11:02

Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlüğü yetkilileri, şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlemeye devam ediyor.         Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü...

Elazığ Valiliği Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlüğü yetkilileri, şehit ailelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

        Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Adem Yıldırım, Karakoçan ilçe merkezi Yeni Mahalle'de ikamet eden Şehit J.Er. Seyfi Ateş ile Şehit J.Er. Mehmet Özay'ın ailelerini ziyaret etti. Şehit aileleri, Valilik tarafından organize edilen bu ziyaretlerden dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek hatırlanmanın çok güzel olduğunu belirtti.

        Şube müdürü Adem Yıldırım ise yaptığı açıklamada, “Devletimizin ve milletimizin birliğini, bütünlüğünü, huzur ve güvenliğini muhafaza etmek uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin geride bıraktıkları ve bizlere emanet olan şehit ailelerine sahip çıkmak, onların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak, varsa ihtiyaçlarını tespit edip giderilmesi için imkanlar dahilinde gerekli çalışmaları yapmak için ziyaretlerimiz devam edecektir.” dedi.

Yorum Gönder

@name x