Elazığ Valiliği, şehitleri unutmuyor

30 Ocak 2013 Çarşamba 11:15

Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Adem Yıldırım, Elazığ Merkez Abdullah Paşa Mahallesi'nde ikamet eden Şehit Uzman Çavuş Metin Koza'nın ailesini evinde ziyaret etti. Ziyarette, aileye şehit ailelerine sağlanan haklar...

Elazığ Valiliği, şehitleri unutmuyor

Elazığ Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Adem Yıldırım, Elazığ Merkez Abdullah Paşa Mahallesi'nde ikamet eden Şehit Uzman Çavuş Metin Koza'nın ailesini evinde ziyaret etti.

Ziyarette, aileye şehit ailelerine sağlanan haklar konusunda bilgi verildi. Şehit ailesi, Valilik tarafından organize edilen ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını ve onur duyduklarını dile getirerek hatırlanmanın çok güzel olduğunu belirtti. Şube Müdürü Adem Yıldırım, "Devletimizin ve Milletimizin birliğini, bütünlüğünü, huzur ve güvenliğini muhafaza etmek uğruna canlarını seve seve feda eden aziz Şehitlerimizin geride bıraktıkları ve bizlere emanet olan şehit ailelerini ziyaret ederek, devlet olarak daima onların yanında olduğumuzu göstermek, ailelere sahip çıkmak, onların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak, varsa ihtiyaçlarını tespit edip giderilmesi için imkanlar dahilinde gerekli çalışmaları yapmak için Elazığ da bulunan şehit ailelerini ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecektir." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x