Elbistan OSB’nin altyapı projesinde sona yaklaşıldı

15 Şubat 2013 Cuma 15:25

Kahramanmaraş Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Mustafa Paksoy, OSB’nin altyapı projesi için beklenen iznin İçişleri Bakanlığı’ndan önümüzdeki hafta gelmesini beklediklerini söyledi.Elbistan Organize Sanayi Bölgesi (OSB)...

Elbistan OSB'nin altyapı projesinde sona yaklaşıldı

Kahramanmaraş Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Mustafa Paksoy, OSB’nin altyapı projesi için beklenen iznin İçişleri Bakanlığı’ndan önümüzdeki hafta gelmesini beklediklerini söyledi.
Elbistan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti’nin toplantısı Elbistan Ticaret Odası (ETSO)’da gerçekleştirildi. Toplantıya OSB Müteşebbis Heyeti’nde bulunan İlçe Kaymakamı Metin Maytalman, ETSO Başkanı Mustafa Paksoy ve diğer üyeler katıldı. Toplantı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman “Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyeti rutin toplantısını yaptık. Toplantıda gündemdeki konuları değerlendirdik. 2012 yılında yönetim kurulumuzun faaliyetlerini görüştük ve müteşebbis heyetinin bilgisine sunduk. Ayrıca denetim kurulunun raporları görüşüldü ve raporları alındı. Çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.
Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Mustafa Paksoy da, “ En yakın zamanda altyapı projesi ile ihalesini yapacağız. Bir 50 dönümlük yer kaldı. İçişleri Bakanlığı ve Belediyeden izin belgesini aldık. Önümüzdeki hafta bize ulaşmasını bekliyoruz. Bu belgenin gelmesinin ardından zaten parselasyon hazır Bakanlıkta bekliyor. Onay Bakanlıktan geldiği an altyapı projesini yapacağız” bilgilerini aktardı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x