Elbistanlı hanımlar Oktay Usta’yı ağırladı

16 Mart 2013 Cumartesi 15:19

Cemre Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği (CEMREDER) tarafından Elbistan’a davet edilen ünlü aşçı ve televizyon programcısı Oktay Aymelek, Prestij Düğün Salonu'ndaki programa katıldı. Açılış konuşmasını yapan CEMREDER Başkanı...

Elbistanlı hanımlar Oktay Usta'yı ağırladı

Cemre Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği (CEMREDER) tarafından Elbistan’a davet edilen ünlü aşçı ve televizyon programcısı Oktay Aymelek, Prestij Düğün Salonu'ndaki programa katıldı. Açılış konuşmasını yapan CEMREDER Başkanı Halide Yıldırım, bu türlü faaliyetlerin en önemli amacının, ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere destek vermek olduğunu söyledi. Yıldırım, “Dernek olarak yıl içinde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Zaman zaman dışarıdan konuklarımız oluyor. Bugünkü konuğumuz ise Oktay Usta.” dedi.

Daha sonra sahneye Oktay Usta davet edildi. Katılımcı hanımlar arasından isteyenleri davet eden Oktay Usta, soğan doğrama ve parmak börek sarma gibi yarışmalar düzenledi, birinci olanlara çeşitli hediyeler verdi. Program çerçevesinde yemek ve tatlı yarışmaları da yapıldı. Hanımlar, evde yaptıkları yemek ve tatlıları sergiledi ve jüriden en iyi notu almaya çalıştı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x