Emniyet teşkilatı, Başkan Tuna’yı ziyaret etti

11 Nisan 2013 Perşembe 15:30

Her yıl 3-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan 'Polis Haftası' etkinlikleri kapsamında Sincan Emniyet Müdürü Cengiz Özkan ve beraberindeki emniyet personeli, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı ziyaret etti.Türk Polis Teşkilatı'nın...

Emniyet teşkilatı, Başkan Tuna'yı ziyaret etti

Her yıl 3-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan 'Polis Haftası' etkinlikleri kapsamında Sincan Emniyet Müdürü Cengiz Özkan ve beraberindeki emniyet personeli, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıl dönümü ve 'Polis Haftası' nedeniyle Sincan Emniyet Müdürlüğü bir dizi etkinlik düzenledi. Sincan Emniyet Müdürü Cengiz Özkan ve emniyet personeli, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tuna, “Polis teşkilatımızın 168. yıl dönümünü kutluyorum. Daha güvenli ve emniyetli yarınlar için polis teşkilatımız her zaman görevinin başında. Emniyetimizin ilçemizde gösterdiği olumlu denetimler de meyvesini veriyor. Toplumsal huzurun teminatı olan emniyet teşkilatımızın bu özel ve önemli gününü kutluyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x