Endüstriyel fotoğraf sergisi görücüye çıktı

13 Mart 2015 Cuma 10:33

Melikşah Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin çektikleri fotoğraflar düzenlenen sergiyle görücüye çıktı. Melikşah Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi fuaye alanında düzenlenen serginin açılışını...

Endüstriyel fotoğraf sergisi görücüye çıktı

Melikşah Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin çektikleri fotoğraflar düzenlenen sergiyle görücüye çıktı.

Melikşah Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi fuaye alanında düzenlenen serginin açılışını Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halidun Keleştemur, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Turan Bayer ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörü Mustafa Şan gerçekleştirdi.

Endüstriyel Fotoğraf dersini bu yıl ilk kez öğrencilere verdiklerini ifade eden Yrd. Doç. Dr. Turan Bayer: “Öğrencilerimizin tasarladıkları endüstriyel ürünlerini pazarlaması veya reklamını yapması gerekiyor ve bu fotoğraflar öğrencilerin en az ürün tasarımları ve çıkardıkları prototipler kadar önem arz ediyor. Dolayısıyla bu yıl böyle bir dersi ilk kez görmelerine rağmen öğrencilerimizden bu kadar kaliteli fotoğraflar gelmesi beni gerçekten çok memnun etti” şeklinde konuştu.

Yrd. Doç. Dr. Turan Bayer daha sonra sergiyi misafirlerle beraber gezerek fotoğraflar hakkında bilgi verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x