Erbaa'da komşu kavgası: 7 yaralı

26 Aralık 2012 Çarşamba 00:47

Tokat'ın Erbaa ilçesinde, iki aile arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada 7 kişi yaralandı. Sopaların ve bıçakların kullanıldığı kavga, polisin müdahalesiyle son buldu. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldı....

Erbaa'da komşu kavgası: 7 yaralı

Tokat'ın Erbaa ilçesinde, iki aile arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada 7 kişi yaralandı. Sopaların ve bıçakların kullanıldığı kavga, polisin müdahalesiyle son buldu. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldı.

Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden iki aile arasında kavga çıktı. Olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Sopa ve bıçakların da kullanıldığı kavgada Elif Yağcı (32), Cemile Yağcı (53), Cengiz Yağcı (34), Emrullah Yağcı (48), Neslihan Kaya (21), Hacı İbrahim Aydın (54) ve Gökhan Aydın (29) yaralandı. Yaralılara ilk müdahaleleri olay yerinde sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Yaralılar daha sonra Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kavganın 50 TL yüzünden çıktığı belirtildi. Polis, olay yerinde gece boyunca güvenlik önlemi aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x