ERGİAD üyeleri umreye gitti

24 Ocak 2013 Perşembe 17:59

Erzin Genç İşadamları Derneği (ERGİAD) üyeleri umre için kutsal topraklara gitti. Umreye giden heyette Belediye Başkanı Kasım Şimşek, eşi Ayşegül Şimşek ile birlikte 27 kişi bulunuyor. Umreye giden ERGİAD üyeleri için uğurlama töreni...

ERGİAD üyeleri umreye gitti

Erzin Genç İşadamları Derneği (ERGİAD) üyeleri umre için kutsal topraklara gitti. Umreye giden heyette Belediye Başkanı Kasım Şimşek, eşi Ayşegül Şimşek ile birlikte 27 kişi bulunuyor.

Umreye giden ERGİAD üyeleri için uğurlama töreni düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende konuşan Belediye Başkanı Kasım Şimşek, insanların hangi makamda olursa olsun Allah'ın kulu olduğunu ve kulların herzaman hata yapabileceğini unutmaması gerektiğini belirtti.

Organizasyonu düzenleyen ERGİAD’a teşekkür eden Başkan Şimşek, "Allah'a çok şükür olsun ki, 27 kardeşimizle umre ziyaretine gidiyoruz. Ülkemize, ilimize, ilçemize ayrı ayrı dua edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Erzin’de ilk defa geniş katılımlı bir umre programı düzenlemenin kendilerine nasip olduğunu söyleyen Dernek Genel Sekreteri Mehmet Bulut, "Kafilede bulunanların birçoğu ilk defa umreye gidiyor. Millet olarak geçmiş olduğumuz zor şartların biran önce güzelliklere dönüşmesini dilemek için kaçırılmayacak manevi bir atmosfere yolculuk yapıyoruz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x