ERİD üyelerinden Emniyet Müdürü Koçak’a ziyaret

12 Nisan 2013 Cuma 15:24

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Sanayici ve İşadamları Derneği (ERİD) Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatı'nın 158. kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak'ı makamında ziyaret...

ERİD üyelerinden Emniyet Müdürü Koçak'a ziyaret

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Sanayici ve İşadamları Derneği (ERİD) Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatı'nın 158. kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak'ı makamında ziyaret etti. ERİD üyeleri Koçak'ın nezdinde polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.

        Niyazi Koçak ile kısa süre sohbet eden dernek üyeleri adına konuşan ERİD Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Ertan Kocuk, ilçede huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlayan emniyet mensuplarının kuruluş yıldönümlerini kutladıklarını ve görevlerinde başarılar dilediklerini belirtti.

        İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak ise teşkilatın kuruluş yıldönümünün kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Koçak, polis teşkilatı olarak ERİD Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x