Eroinin gramajını artırmak için karabiberle karıştırmışlar

27 Mart 2013 Çarşamba 11:49

Gaziantep polisi, düzenlediği operasyonla 49 paket halinde 50 gram eroin maddesi ele geçirdi. Eroin satıcısının, gramajı artırmak için uyuşturucu maddeye karabiber ilave edip karıştırdığı belirlendi. Gaziantep’te Asayiş Şube ile Kaçakçılık...

Eroinin gramajını artırmak için karabiberle karıştırmışlar

Gaziantep polisi, düzenlediği operasyonla 49 paket halinde 50 gram eroin maddesi ele geçirdi. Eroin satıcısının, gramajı artırmak için uyuşturucu maddeye karabiber ilave edip karıştırdığı belirlendi.

Gaziantep’te Asayiş Şube ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Akdere Mahallesi’nde boş bir arazide uyuşturucu madde satışının yapıldığına ilişkin bir ihbarı değerlendirdi. Yapılan operasyonda, Ş.D (30) ve M.E (14) isimli şahıslar yakalandı. Şahısların üzerinden 49 paket halinde 50 gram eroin maddesi ele geçirildi. Eroinlerin içerisine de gramajı artırmak için karabiber ilave edilip karıştırıldığı ortaya çıktı. Ş.D. emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. 18 yaşından küçük olan M.E. ise Çocuk Şube Müdürlüğü’nde gözaltına alındı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x