Erzincan Vali Yardımcıları Kızılay'a toplu kan verdi

24 Aralık 2012 Pazartesi 13:32

Erzincan vali yardımcıları ve Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli Kızılay’a kan bağışında bulundu. Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ ve tarım teşkilatı ile bir araya gelen Vali...

Erzincan Vali Yardımcıları Kızılay'a toplu kan verdi

Erzincan vali yardımcıları ve Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ ve tarım teşkilatı ile bir araya gelen Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Mehmet Kurt ve Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ yemekten sonra Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde kan bağışı kampanyası başlatan Türk Kızılayı'na destek olmak amacıyla kan verdi.

Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, kötü günlerde vatandaşın yanında olan Kızılay'a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek, "Kötü günümüzde her zaman yanımızda olan Kızılay'a bizim her zaman destek vermemiz gerekiyor. Kızılay’a bağışlanan her ünite kan, bir vatandaşımızın sağlığına kavuşmasında hatta daha önemlisi hayatta kalmasını sağlayabilir. Kızılay’a kan bağışlayarak sadece başkalarının hayatını kurtarmakla kalmıyor, kendi vücudumuzda olması muhtemel rahatsızlıklardan da haberdar oluyoruz. Sonuç olarak kan vermek son derece sağlıklı bir olay. Bizler de birer vatandaş olarak tarım teşkilatımızla birlikte kan bağışında bulunduk” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x