Eski Belediye Başkanı Yanılmaz anısına hatıra ormanı oluşturuldu

19 Mart 2013 Salı 12:36

Elazığ eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz anısına hatıra ormanı oluşturuldu. Vefatının 2. yılında Hamza Yanılmaz adına tahsis edilen hatıra ormanına bin 200 çam ağacı dikildi. Harput Yolu Saraykent üstünde yapılan ağaç dikim törenine...

Eski Belediye Başkanı Yanılmaz anısına hatıra ormanı oluşturuldu

Elazığ eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz anısına hatıra ormanı oluşturuldu. Vefatının 2. yılında Hamza Yanılmaz adına tahsis edilen hatıra ormanına bin 200 çam ağacı dikildi.

Harput Yolu Saraykent üstünde yapılan ağaç dikim törenine Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mahir Sönmez, Kovancılar Belediye Başkanı Bekir Yanılmaz, Sivil Toplum örgütü başkanları, mesai arkadaşları ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. 18 Mart şehitler gününde önemli bir vefa örneği göstererek Elazığ’ın eski Belediye Başkanı ve Milletvekili Hamza Yanılmaz’ın adına tahsis edilen hatıra ormanına ağaç diktiklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, "Gerek belediye başkanlığı döneminde gerek milletvekilliği döneminde "Elazığ’a uzun yıllar hizmet eden, şehir için çalışan, kıymetli arkadaşımız ve kardeşimiz rahmetli Hamza Yanılmaz beyefendi adına bir hatıra ormanı oluşturduk." dedi.

İnsanların geçici ancak hizmetlerin kalıcı olduğunu ifade eden merhum Yanılmaz’ın ağabeyi ve Kovancılar Belediye Başkanı Bekir Yanılmaz ise "Sayın Belediye Başkanımız Süleyman Selmanoğlu, kardeşim merhum Hamza Yanılmaz adına bu alanda bir hatıra ormanı oluşturdular. Bu örnek bir davranıştır. Bu ince ve anlamlı davranışından dolayı başkanımız Selmanoğlu ile organizasyonda emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum." dedi.

Konuşmaların ardından Hamza Yanılmaz hatıra ormanına 1200 adet çam ağacı dikildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x