Esnaf odalarının temsilcileri hizmet içi eğitimden geçti

19 Şubat 2013 Salı 17:06

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne(AESOB) bağlı odaların genel sekreterlerine ‘Hizmet İçi Eğitim Semineri’ verildi. AESOB Konferans Salonu’ndaki eğitimlerde, esnafa yönelik ESBİS uygulamalarının yanı sıra İş Sağlığı...

Esnaf odalarının temsilcileri hizmet içi eğitimden geçti

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne(AESOB) bağlı odaların genel sekreterlerine ‘Hizmet İçi Eğitim Semineri’ verildi.

AESOB Konferans Salonu’ndaki eğitimlerde, esnafa yönelik ESBİS uygulamalarının yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, kayıt ücreti ve yıllık aidat durumları ile kapsam dışında kalan mesleklerin belgelendirilmesi konularında teorik ve uygulamalı eğitimler verildi. Seminerin açılış konuşmasını yapan AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, "Birliğimizle odalar arasındaki uygulamalar ve yeni yapılacak olan bir takım güncellemeler, kısacası yapılması gereken tüm işler burada sizlere detaylı olarak anlatılacaktır. Esnaflarımızın mağdur olmaması adına da çok hızlı bir şekilde ve belirli bir düzen içerisinde oda üyeleri bilgilerinin yeni sisteme göre tarafınızdan güncellenmesi gerekiyor." dedi.

Eğitim iki bölüm halinde yaklaşık 4 saat sürdü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x