Evlenen, çocuğu olan personele altın

06 Ağustos 2015 Perşembe 13:57

Kırıkkale Emniyet Müdürü Hasan Onar, yeni bebeği olan, evlenen ve çocuğunu evlendiren personeli çeyrek altın hediye etti. 12 kişiye çeyrek altın armağan eden Onar, personelin gecesini gündüzüne katarak halka hizmet ettiğini söyledi. Bu...

Evlenen, çocuğu olan personele altın

Kırıkkale Emniyet Müdürü Hasan Onar, yeni bebeği olan, evlenen ve çocuğunu evlendiren personeli çeyrek altın hediye etti.

12 kişiye çeyrek altın armağan eden Onar, personelin gecesini gündüzüne katarak halka hizmet ettiğini söyledi. Bu uygulamayla çalışanların sevincine ortak olmak çalıştıklarını belirten Onar, "Evladı olanlara, Allah, analı babalı büyütsün. Allah, torunlarını göstersin. Yeni evlenen kardeşlerimize de mutlu bir hayat diliyorum. Biz de Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü olarak kendi aramızda çam sakızı, çoban armağanı sosyal fonumuz altında böyle bir uygulamada bulunuyoruz." dedi.

Evladın cinsiyetinin önemli olmadığını dile getiren Onar, “Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin. Bizler de 1 idik 2 olduk, 2 iken 3 olduk. Daha sonra hayat insanları tekrar başa döndürüyor, tekrar yalnız kalıyoruz. Bu nedenle zor günlerimizde bizlere dayanak ve destek olacak ve bizlerle ilgilenecek hayırlı evlatlarımızın olması önemli. Allah analı babalı büyütsün ve hayırlı olsun.” diye konuştu. Hediyeleri alan polis memurları, Onar'a teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x