Expo yöneticileri ATB’yi ziyaret etti

21 Şubat 2013 Perşembe 13:28

Expo 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, yardımcısı Bedrullah Erçin ile birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.         Selami Gülay, ATB Yönetim Kurulu...

Expo yöneticileri ATB'yi ziyaret etti

Expo 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, yardımcısı Bedrullah Erçin ile birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.

        Selami Gülay, ATB Yönetim Kurulu üyeleri Recep Özkul ile Halil Bülbül’ün de hazır bulunduğu ziyarette Expo çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çalışmaları hızlandırdıklarını söyleyen Gülay, Expo’nun simgesi olacak çiçeğin belirlenmesi için anket çalışması yaptıklarını anlattı. Tüm kurum ve kuruluşların desteğini beklediklerini kaydeden Gülay, Expo’ların kalkınma projeleri olduğunu belirtti. Selami Gülay, Expo’nun Antalya’nın gelişimi için önemli bir organizasyon olduğunu ifade etti.

        ATB Başkanı Ali Çandır da Expo’nun Antalya ve Türkiye için önemli bir organizasyon olduğunu vurguladı. Expo’nun Antalya’da hissedilmesi gerektiğini belirten Çandır, “Şehrin Expo’yu teneffüs etmesi önemli.” dedi.

        Expo sürecinin kentin gelişimi için iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydeden Çandır, ATB ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) olarak Expo ile ilgili proje hazırlıkları olduğu bilgisini vererek, “EXPO için canla başla çalışmaya hazırız.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x