Fenerbahçe'nin maçına gitmek isteyen öğrencinin talebi kabul edildi

25 Ocak 2013 Cuma 13:39

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir ilköğretim okulunda karne dağıtımı sırasında engelli bir öğrenci ile Kaymakam Necip Çakmak arasında ilginç diyalog yaşandı. 2012-2013 eğitim öğretimin ilk dönem sonunda karne heyecanı yaşanan Prof...

Fenerbahçe'nin maçına gitmek isteyen öğrencinin talebi kabul edildi

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir ilköğretim okulunda karne dağıtımı sırasında engelli bir öğrenci ile Kaymakam Necip Çakmak arasında ilginç diyalog yaşandı.

2012-2013 eğitim öğretimin ilk dönem sonunda karne heyecanı yaşanan Prof Dr Halet Çambel ilköğretim Okulu'na karne törenine Kaymakam Necip Çakmak ve Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat katıldı. Sınıflara girerek karneleri dağıtan Kaymakam Çakmak öğrencilerden tatil süresini iyi değerlendirmelerini isteyerek bol bol kitap okumalarını söyledi.
Daha sonra 7-B sınıfına giren Çakmak'la engelli öğrenci Oğuz Kaan Çiğil ile ilginç diyalog yaşadı.Öğrencinin boynundaki Fenerbahçe kaşkolunu gören Kaymakam Çakmak öğrenciye Fenerbahçeli misin ? diye sordu. 'Evet' cevabı üzerine sana İstanbul’dan imzalı orijinal bir Fenerbahçe forması getirtelim demesi üzerine öğrenci 'İmzalı formadan daha önemlisi ben Fenerbahçe maçına gitmek istiyorum' dedi. Öğrencinin bu sözü üzerine Okul Müdürü Hasan Çiftçi öğrenciyi bu hafta sonu oynanacak Gaziantep-Fenerbahçe maçına götürmeye söz verdi.
Maça gideceği için çok mutlu olduğunu söyleyen Çiğil, “En büyük hayalim Fenerbahçe maçına gitmekti oda gerçekleşecek. Okul müdürümüzden, kaymakamımızdan herkesten Allah razı olsun. En büyük karne hediyesini ben aldım galiba.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x