Gelin ve damadın fotoğraf çekimi az daha acıya dönüşüyordu

03 Ağustos 2015 Pazartesi 17:13

Yalova’nın Samanlı köyünde TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’ya ait Karaca Arboretum Botanik Bahçesi’ne fotoğraf çektirmeye giden gelin ve damadın mutlu günü az kalsın acıya dönüşüyordu. Osman Demir ve Ayşe Çetin çifti...

Gelin ve damadın fotoğraf çekimi az daha acıya dönüşüyordu

Yalova’nın Samanlı köyünde TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’ya ait Karaca Arboretum Botanik Bahçesi’ne fotoğraf çektirmeye giden gelin ve damadın mutlu günü az kalsın acıya dönüşüyordu. Osman Demir ve Ayşe Çetin çifti geçirdikleri trafik kazasında ölümden döndüler.

Olay şöyle gelişti: Osman Demir ve Ayşe Çetin’in içinde bulunduğu 77 BA… plakalı gelin arabası, karşı yoldan hızlı bir şekilde geldiği iddia edilen 77 EU... plakalı Berrin K.’nin kontrolündeki araçla çarpıştı. Araçlar çarpmanın etkisiyle yol kenarına savruldu. Kazada damat Osman Demir hafif şekilde yaralandı. Diğer araçta bulunan Berrin K. ise olay yerine gelen ambulansla hastaneye sevk edildi. Berrin K.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayın şokunu uzun bir süre sonra üzerinden atabilen Osman Demir ve Ayşe Çetin çifti düğünlerini Yalova’nın Çınarcık ilçesine bağlı Teşvikiye beldesinde gerçekleştirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x