Gemerek Kaymakamlığı proje ekibi ORAN projeleri için çalışıyor

09 Ocak 2013 Çarşamba 12:09

Sivas Gemerek'te, kaymakamlık öncülüğünde, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) Mali Destek Programı çerçevesinde, tarımsal faaliyetlere ve KOBİ'lere yönelik proje hazırlama ve bölgenin bunlardan faydalanmasını sağlamak amacıyla bir proje...

Gemerek Kaymakamlığı proje ekibi ORAN projeleri için çalışıyor

Sivas Gemerek'te, kaymakamlık öncülüğünde, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) Mali Destek Programı çerçevesinde, tarımsal faaliyetlere ve KOBİ'lere yönelik proje hazırlama ve bölgenin bunlardan faydalanmasını sağlamak amacıyla bir proje ekibi oluşturuldu. Proje ekibi, çalışmalarını koordineli bir şekilde yürüterek, bölge için en uygun projelerin hazırlanmasına katkı yapacak.

Konu ile ilgili görüşlerini bildiren Gemerek Kaymakamı Yusuf Özbey, ORAN Mali Destek Programı çerçevesinde ilçede, alanlarında uzman kişilerden oluşturdukları proje ekibi ile bölgenin şartlarına en uygun ve bölgeye her açıdan katkı sağlayacak projelerin oluşmasını sağlayacaklarını ifade etti. Özbey, "Bu çalışmalar kapsamında ilçemizde enerji, gıda ve hayvancılık sektöründe önemli çalışmaları olan yatırımcılarımızla koordineli bir çalışma içerisine girerek ilçemizin menfaatlerine uygun, bize en yüksek getiriyi sağlayacak projeler hazırlamak istiyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x