Genç Dönüşüm, Kavak'ta silgi ve kalemtraş dağıttı

29 Ocak 2013 Salı 12:15

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Genç Dönüşüm Projesi kapsamında, Gençlik Merkezi'nin yaptığı okul ziyaretleri devam ediyor.Proje kapsamında, ÖSYM'nin yapmış olduğu sınavlardan sonra toplanan kalem, silgi ve kalemtraşlar,...

Genç Dönüşüm, Kavak'ta silgi ve kalemtraş dağıttı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Genç Dönüşüm Projesi kapsamında, Gençlik Merkezi'nin yaptığı okul ziyaretleri devam ediyor.

Proje kapsamında, ÖSYM'nin yapmış olduğu sınavlardan sonra toplanan kalem, silgi ve kalemtraşlar, Gençlik Hizmetleri ve Spor Kavak İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç ve Samsun Gençlik Merkezi liderlerince Kavak Akbelen İlköğretim Okulu'nda dağıtıldı. Gençlik Merkezi liderleri, okuldaki minik öğrencilerle yakından ilgilendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tunsel Aslankoç, "Bu anlamlı projenin yürütülmesinden dolayı başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere, şu anda aramızda bulunan ve Samsun'da bu projenin yürütücüsü olan gençlik merkezimizin kıymetli liderlerine teşekkür ediyoruz. Bu tür çalışmaların sosyal dayanışmayı artıracağını düşünüyor ve projede emeği geçen herkese saygılarımızı sunuyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x