'Gençlerin iyilik ağacı' Adana'da da büyüyor

12 Nisan 2013 Cuma 09:46

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 81 ilde başlattığı ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi Adana’da da sürüyor. Gençlik Merkezi Müdürü Senem Açıkgöz yapığı açıklamada, proje kapsamında, toplumsal sorumluluk bilincinin yaygınlaştırılması...

'Gençlerin iyilik ağacı' Adana'da da büyüyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 81 ilde başlattığı ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi Adana’da da sürüyor.

Gençlik Merkezi Müdürü Senem Açıkgöz yapığı açıklamada, proje kapsamında, toplumsal sorumluluk bilincinin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesinin hedeflendiğini söyledi.
Gençlerin topluma yararlı bireyler olması, paylaşma duygusunun artırılması, iletişim, özgüven, topluma karşı sorumluluk bilincinin pekiştirilmesi için çalışmalar yapıldığını aktaran Açıkgöz, faaliyetlerde yapılan yardım, destek ve iyiliklerin fotoğraflanarak Adana Gençlik Merkezi’ne ulaştırılmasını istedi. Açıkgöz, faaliyetler kapsamında başarılı çalışmaların ’İyilikler Yarışıyor’ yarışmasına katılacağını hatırlattı.

Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adana Bölge Müdürlüğü’nün ’Kutlu Doğum Haftası’ kapsamında 13 Nisan Cumartesi günü, Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda Senai Demirci ile Alper’in katılımıyla etkinlik düzenleneceği kaydedildi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x