GESİAD, basın mensuplarıyla buluştu

26 Aralık 2012 Çarşamba 14:27

Niğde Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği(GESİAD) basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya Niğde Haber Gazetesinden Fatih Mehmet Adaş, Anadolu Haber gazetesinden Yaşar Gül, Hamle Gazetesinden İsmail Çizmeci, Gündem Gazetesinden Mehmet...

GESİAD, basın mensuplarıyla buluştu

Niğde Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği(GESİAD) basın mensupları ile bir araya geldi.

Toplantıya Niğde Haber Gazetesinden Fatih Mehmet Adaş, Anadolu Haber gazetesinden Yaşar Gül, Hamle Gazetesinden İsmail Çizmeci, Gündem Gazetesinden Mehmet Ergün, Niğde Televizyonu'ndan Cumali Adıgüzel ve Ebru kılıç, Yeniyıldız Gazetesi'nden Musa Kılıç, Anadolu Ajansı'ndan Betül Abbak, TRT’den Adnan Çelebi, Doğan Haber Ajansından Uğur Mart, Detay Haber Gazetesinden Fatih Doğan Uçar ve Cihan haber Ajansı adına Ali Kara, katıldı.

    Niğde de yerel ve ulusal basın da çalışan basın mensupları ile buluşan GESİAD Başkanı Mustafa Şan, ”Hazırlamış olduğumuz programın tek bir amacı var; oda aynı sahada çalıştığımız arkadaşlarımızla tanışmak. Bir birimizi tanımalıyız ki yapılacak çalışmalarda iş birliği ve fikir alış verişi yapabilelim.” dedi.

    Yaptığı çalışmalara da değinen Şan, GESİAD Niğde genelinde yapılan çalışmalardan ve üniversite ile iş birliği içinde yürüttüğü güneş enerjisi için etkili eğitim sistemlerinin oluşturulması ve adaptasyonu' isimli proje hakkında da basın mensuplarına bilgi verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x