Gökçek’e Uluslararası İz Bırakan Büyükler Onur Ödülü

13 Ocak 2013 Pazar 11:15

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Dünya Yaşlılar Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kulübü’nün organize ettiği 1. Uluslararası İz Bırakan Büyükler Onur Ödülü'ne layık görüldü. Büyükşehir Belediyesi’nin...

Gökçek'e Uluslararası İz Bırakan Büyükler Onur Ödülü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Dünya Yaşlılar Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kulübü’nün organize ettiği 1. Uluslararası İz Bırakan Büyükler Onur Ödülü'ne layık görüldü.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaşlılara ve gençlere verdiği değerin yansıması hizmetlerin değerlendirilmesi sonucu, Dünya Yaşlılar Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kulübü’nün organize ettiği 1. Uluslararası İz Bırakan Büyükler Onur Ödülü Başkan Melih Gökçek’in oldu. Dünya Yaşlılar Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği 1. Uluslararası İz Bırakan Büyükler Ödül Töreni'nde iş dünyası, medya, sanat, spor, edebiyat, eğitim, siyaset alanlarında yaptıkları ile iz bırakan kişi veya kurum yöneticileri ödüllendirildi. A City Alışveriş Merkezi Tören Salonu’nda gerçekleşen ödül töreninde Başkan Gökçek’in ödülünü Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Dünya Yaşlılık Derneği Yönetim Kurulu üyesi Orkun Saraçoğlu’ndan aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x