Göktepe'nin ulaşım sorunu çözülüyor

18 Ocak 2013 Cuma 13:39

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Göktepe Mahallesi’nin ulaşım sorununun çözüleceğini söyledi.         Toçoğlu, mahalle ziyaretleri kapsamında Göktepe’yi ziyaret ederek, muhtar...

Göktepe'nin ulaşım sorunu çözülüyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Göktepe Mahallesi’nin ulaşım sorununun çözüleceğini söyledi.

        Toçoğlu, mahalle ziyaretleri kapsamında Göktepe’yi ziyaret ederek, muhtar Bayram Demirci ve mahalle sakinlerle bir araya geldi. Göktepe’nin sorunlarını dinleyen Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin her yerinde birbirinden önemli hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projeler üretirken ve hayata geçirirken istişare ortamını çok önemsiyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onların düşüncelerini de göz önüne alarak yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Biz sadece seçim zamanı değil fırsat bulduğumuz her an halkımızla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, çözümler üretiyoruz.” diye konuştu.

    Sorunları asla hasıraltı etmediklerini ifade eden Toçoğlu, bu sorunları çözmek için çalıştıklarını vurguladı. Toçoğlu “Göktepe’mizin ilk olarak ulaşım sorununu çözeceğiz. Ardından mahalle merkezinde çevre düzenlemesini de yapacağız. Kanalizasyon ve doğalgaz sorunu için ise imar planını göz önüne alarak bir çalışma gerçekleştirmeliyiz.” dedi. Muhtar Demirci de ilgisinden dolayı Toçoğlu’na teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x