Gönül Koleji'nin minik öğrencilerinin İngilizce konseri

23 Ocak 2013 Çarşamba 11:23

Konya’nın Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gönül Koleji 2. sınıf öğrencileri okulun konferans salonunda İngilizce şarkı gecesi düzenleyerek, İngilizce konusundaki hünerlerini sergiledi. İngilizce şarkıları koro halinde söyleyen...

Gönül Koleji'nin minik öğrencilerinin İngilizce konseri

Konya’nın Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gönül Koleji 2. sınıf öğrencileri okulun konferans salonunda İngilizce şarkı gecesi düzenleyerek, İngilizce konusundaki hünerlerini sergiledi. İngilizce şarkıları koro halinde söyleyen öğrenciler step gösterileri ile izleyicilerden alkış aldı. Öğrencilerin sunmuş olduğu program veliler tarafından memnuniyetle karşılandı ve yoğun ilgi gördü.

Okul Müdürü Hüseyin Açıkyörük, İngilizce öğretiminin gün geçtikçe daha da arttığını belirterek, "Özel Gönül Koleji olarak İngilizce derslerini gramer ve speaking olarak ikiye ayırdık. Farklı İngilizce öğretmenlerinin derse girmesi öğrenmede motivasyonu arttırıyor. Speaking öğretmenlerimiz tamamen İngilizce konuşarak ders işliyorlar. Okulumuzda İngilizce drama kabinet sınıfı oluşturduk. Bu tür programlar ile İngilizceyi sınıf ortamının dışına hayatın içine taşıyoruz. Haftada üç gün süren ekstra kurslarla öğrencilerimizi kemriç sınavlarına hazırlıyoruz. Ayrıca okulumuzda İngilizce yaz kursları da düzenleyerek öğrenmeyi kalıcı hale getireceğiz. Geceye katılan velilerimize ve programı hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x