Görme engelli müzik grubu huzurevi sakinlerini mutlu etti

18 Ocak 2013 Cuma 13:46

Altınokta Körler Derneği bünyesinde kurulan müzik topluluğu, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Keçiören Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Görme engellilerden oluşan müzik topluluğu, sevgi ve diyalog ortamında...

Görme engelli müzik grubu huzurevi sakinlerini mutlu etti

Altınokta Körler Derneği bünyesinde kurulan müzik topluluğu, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Keçiören Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Görme engellilerden oluşan müzik topluluğu, sevgi ve diyalog ortamında gönülden yaşanan programda, can diliyle ve gönül gözüyle birbirinden güzel parçaları seslendirdi. Keçiören Huzurevi sakinleri ve çalışanları da, topluluğun icra ettiği birbirinden güzel parçalara alkışlarıyla eşlik etti.

Engellilere yönelik hizmetleriyle engelleri kaldıran Keçiören Belediyesi, görme engelli vatandaşların sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda topluma kazandırılması için birçok hizmeti yerine getiriyor. Engelli vatandaşlar için Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü koordinatörlüğünde kurulan Engelli Danışma Merkezi ile engellilerin karşılaştığı problemlerin aşılmasında sosyal belediyecilik adına önemli bir faaliyette bulunuluyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x