Gülen Koleji, Bahar Kupası'nda satranç şampiyonu oldu

06 Mayıs 2015 Çarşamba 15:43

Hatay’ın İskenderun ilcesinde faaliyet gösteren Gülen Koleji, okullar arası düzenlenen satranç turnuvasında birinci oldu. İskenderun spor salonunda yapılan Bahar Kupası müsabakalarında Gülen Koleji öğrencileri yine madalyaları topladı....

Gülen Koleji, Bahar Kupası'nda satranç şampiyonu oldu

Hatay’ın İskenderun ilcesinde faaliyet gösteren Gülen Koleji, okullar arası düzenlenen satranç turnuvasında birinci oldu.

İskenderun spor salonunda yapılan Bahar Kupası müsabakalarında Gülen Koleji öğrencileri yine madalyaları topladı. Kolej, turnuvalarda 2 birincilik, 1 üçüncülük ve 1 dördüncülük elde etti. Kolej, takım halinde ise İskenderun 1.si oldu. Turnuvada Emir Furkan Acar ve Bilal Basut 1., Gökay Polat 3. ve Ahmet Sadık Öğüt 4. oldu.

Eğitim ve öğretimin yanı sıra sportif aktivitelerde de önemli başarılar elde ettiklerini belirten okul müdürü Şaban Erdem, "Amacımız öğrencilerimize vatanını milletini seven, milli manevi değerlerini öğreten öğrenciler yetiştirmek. Bunun yanı sıra sportif faaliyetlere de önem veriyoruz. Dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x