Güneş: Yeni kurulan üniversitenin hızlı yol alması insanda hayranlık uyandırıyor

10 Ocak 2013 Perşembe 16:37

Zirve Üniversitesi’ni ziyaret eden 5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş, yeni kurulan bir üniversitenin bu kadar hızlı büyümesinin insanda hayranlık uyandırdığını ifade etti.         Kampüsü...

Güneş: Yeni kurulan üniversitenin hızlı yol alması insanda hayranlık uyandırıyor

Zirve Üniversitesi’ni ziyaret eden 5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş, yeni kurulan bir üniversitenin bu kadar hızlı büyümesinin insanda hayranlık uyandırdığını ifade etti.

        Kampüsü gezen ve Zirve Üniversitesi'nde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrencilerle sohbet etme fırsatı bulan Tuğgeneral Kahraman Güneş, Rektör Prof. Dr. Adnan Kısa ile Mütevelli Heyeti Başkanı Taner Nakıboğlu’ndan üniversite hakkında bilgi aldı. Üniversitenin güçlü kadrosu ve donanımına hayran kaldığını belirten Tuğgeneral Güneş, “Eğitim öğretimine 2009 senesinde başlamış olan bir üniversite için bu kadar hızlı yol alması insanda hayranlık uyandırıyor. Okulu gezerken fark ettim ki her şey öğrenciler için ince ince düşünülmüş. Bu okulda eğitim öğretim gören tüm öğrenciler mezun olduktan sonra Gaziantep ve Türkiye için çok büyük bir kazanç olacaktır.” dedi.

        Zirve Üniversitesi olarak tüm öğrencileri kendi evlatları olarak gördüklerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Adnan Kısa ise şunları kaydetti: “Onların donanımlı bireyler olabilmesi için hiç bir detayı göz ardı etmiyoruz. Yapmış olduğumuz her çalışmada 'acaba öğrencilerimize bir artı daha ne kazandırabiliriz'i düşünüyor ve ona göre hareket ediyoruz.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x