Güzide Hanım Ortaokulu'nda ödül töreni

16 Ocak 2013 Çarşamba 11:08

Elazığ Özel Güzide Hanım Ortaokulu, her ay gelenek haline getirdiği aylık ödül töreni etkinliğini gerçekleştirdi.Okul içi yapılan yarışmalarda flüt çalma, kitap kurdu, örnek öğrenci, deneme sınavında dereceye giren, deneme sınavlarında...

Güzide Hanım Ortaokulu'nda ödül töreni

Elazığ Özel Güzide Hanım Ortaokulu, her ay gelenek haline getirdiği aylık ödül töreni etkinliğini gerçekleştirdi.
Okul içi yapılan yarışmalarda flüt çalma, kitap kurdu, örnek öğrenci, deneme sınavında dereceye giren, deneme sınavlarında netini arttıran ve il genelinde yapılan basketbol müsabakalarında il birinciliği elde eden okul basketbol takımına belge ve hediye çekleri verildi. Ödül törenine Erkam Özel Öğretim İşletmeleri Müdürü, okul müdürleri öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Yakup Mertoğlu konu ile ilgili şöyle konuştu: “ Başarı anlayışını sadece ders çalışarak, yüksek puan alarak değil de öğrencilerimizin müzik alanında, resim alanındaki, sosyal ve kültürel alanlardaki yeteneklerini ortaya çıkarma adına yapmış olduğumuz ödüllendirme sistemimiz öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmaktadır. Farklı kategorilerde öğrencilerimize okul içinde yapılan çeşitli yarışmalar ve aylık olarak kitap kurdu, örnek öğrenci, deneme sınavlarında başarılı öğrencilere, deneme sınavlarında netini arttıran öğrencilerimize moral ve motivasyonlarını arttırmak üzere böyle bir ödüllendirme yapmaktayız. Başarı gösteren tüm öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x