Hamzafakıhlılı kadınlar, Ereğli Belediyesi'nin misafiri oldu

08 Nisan 2013 Pazartesi 15:45

Zonguldak Ereğli’nin en yeni mahallelerinden biri olan Hamzafakıhlı Mahallesi'nde oturan kadınlar, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün davetlisi oldu. Müdürlük tarafından düzenlenen etkinlik çerçevesinde kent merkezinde...

Hamzafakıhlılı kadınlar, Ereğli Belediyesi'nin misafiri oldu

Zonguldak Ereğli’nin en yeni mahallelerinden biri olan Hamzafakıhlı Mahallesi'nde oturan kadınlar, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün davetlisi oldu. Müdürlük tarafından düzenlenen etkinlik çerçevesinde kent merkezinde misafir edilen Hamzafakıhlı kadınlar Cumhuriyet Halkevi, Gazi Alemdar Müze Gemisi ve Cehennemağzı Mağaraları’nı gezdi.

Karadeniz Ereğli’nin en yeni mahallelerinden biri olan Hamzafakıhlı Mahallesi kadınları, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün davetlisi oldu. Hamzafakıhlı Mahallesi Muhtarı Mecit Demircan’ın da eşlik ettiği gezide bayanlara Cumhuriyet Halkevi’nde verilen kurslarla ilgili bilgi verildi. Gazi Alemdar Müze Gemisi ve Cehennemağzı mağaralarını gezen gruba Ereğli’nin tarihi hakkında bilgi verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, Belediye Meclis Üyeleri Sibel Yıldız ve Nalan Köseoğlu Selvi, Hamzafakıhlılı bayanlarla öğle yemeğinde bir araya geldi. Çocuklara oyuncak verilirken, bayanlara Karadeniz Ereğli’ye özgü çeşitli hediyeler takdim edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x