HAS-DER yöneticileri Kaymakam Güldibi’ni ziyaret etti

17 Ocak 2013 Perşembe 14:28

Tarsus Hasta Hakları Derneği (HAS-DER) Başkanı Ramazan Adıyaman yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaymakam Orhan Şefik Güldibi’ni ziyaret etti.Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Dernek Başkanı Adıyaman, Tarsus’a geldiği günden bu yana,...

HAS-DER yöneticileri Kaymakam Güldibi'ni ziyaret etti

Tarsus Hasta Hakları Derneği (HAS-DER) Başkanı Ramazan Adıyaman yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaymakam Orhan Şefik Güldibi’ni ziyaret etti.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Dernek Başkanı Adıyaman, Tarsus’a geldiği günden bu yana, sivil toplum örgütlerine verdiği önem ve destek nedeniyle Kaymakam Güldibi’ne teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Güldibi ise sivil toplum örgütlerinin halktan kopuk olmaması gerektiğini ifade etti. Güldibi, “Halkın içinde olması ve onların istek ve şikayetlerine duyarsız kalmaması çok önemlidir. Sivil toplum örgütlerimizin sosyal yaşantıda aktif rol alması büyük önem arz etmektedir. Hukuki yetkilerin ve sınırların ne olduğunu iyi bilerek hareket etmek gereklidir. Hasta haklarını çok iyi bilmek, hasta haklarının konuşulup tartışıldığı ortamlarda fikir beyan etme adına önemlidir.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x