Hasan Subaşı Caddesi pazartesi günü trafiğe açılacak

14 Şubat 2013 Perşembe 17:00

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yeniden düzenlediği kent merkezindeki Hasan Subaşı Caddesi’nde altyapı çalışmaları tamamlandı. Beton ve asfaltlama çalışmalarının ardından cadde 18 Şubat 2013 Pazartesi günü tekrar trafiğe açılacak.‘Antalya’yı...

Hasan Subaşı Caddesi pazartesi günü trafiğe açılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yeniden düzenlediği kent merkezindeki Hasan Subaşı Caddesi’nde altyapı çalışmaları tamamlandı. Beton ve asfaltlama çalışmalarının ardından cadde 18 Şubat 2013 Pazartesi günü tekrar trafiğe açılacak.

‘Antalya’yı Cadde Cadde Güzelleştiriyoruz’ projesi kapsamında yenilenen Hasan Subaşı Caddesi’nde; Büyükşehir Belediyesi, TEDAŞ, ASAT, TELEKOM ve doğalgaz firmasıyla koordineli yürütülen çalışmalar kapsamında altyapı tamamlandı. Altyapının ardından ekipler ara vermeden beton kaplama çalışmalarına başladı. Beton ve asfaltlama çalışmaları sebebiyle bir süre trafiğe kapatılan caddenin 18 Şubat 2013 Pazartesi günü yeniden araç trafiğine açılacağı duyuruldu. Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Hasan Subaşı Caddesi yenileme projesi kapsamında ilk etapta Muratpaşa Camisi ile Antalya Valiliği binası arasında kalan yaklaşık 380 metrelik kısım yapılıyor. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Cengiz Toytunç Caddesi ve Kazım Özalp Caddesi kesişiminden Dönerciler Çarşısı’na kadar olan bölümde düzenleme yapılacak. Hasan Subaşı Caddesi’nde araç trafiği 2 şerit olarak düzenlenecek.” denildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x