Hayırseverlerden polis ve jandarmaya araç desteği

01 Ekim 2013 Salı 18:21

Hayırseverler tarafından alınan araçlar düzenlenen törenle jandarma ve emniyet teşkilatı yetkililerine teslim edildi. Antalya'nın Manavgat ilçesinde turizmciler, odalar, hayırsever işadamları ve belediyeler tarafından İlçe Jandarma Komutanlığı...

Hayırseverlerden polis ve jandarmaya araç desteği

Hayırseverler tarafından alınan araçlar düzenlenen törenle jandarma ve emniyet teşkilatı yetkililerine teslim edildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde turizmciler, odalar, hayırsever işadamları ve belediyeler tarafından İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 900 bin lira değerinde 15 araç ile 2 motosiklet alındı. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 9 araçla, jandarmaya alınan 6 araç ve 2 motosikletin İlçe Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen törenle anahtarları ilgililere teslim edildi. Anahtarları Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, İl Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Aykut Tanrıverdi ve Kaymakam Emir Osman Bulgurlu teslim etti.

Vali Sebahattin Öztürk, araç teslim töreninde yaptığı konuşmada, jandarma ve polis teşkilatına 900 bin lira değerindeki araç yardımından ötürü Manavgatlı hayırsever, turizmci, oda ve belediye başkanlarına teşekkür etti. Antalya'nın dünyanın sayılı turizm kentlerinde biri olduğunu belirten Öztürk, Antalyalı hayırseverlerin yaptırdığı okullarla da Türkiye'ye örnek olduğunu kaydetti. Öztürk, "Jandarma ve polis teşkilatına alınan araçlar için Manavgatlı hayırseverlere gönülden teşekkür ediyorum. Jandarma ve polisimiz yeni araçlarla Manavgat'a daha etkin hizmet verecektir." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x