HEM’in kuaför kursu büyük ilgi görüyor

29 Aralık 2012 Cumartesi 10:42

Birecik Dr. Hüseyin Mirkelam Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü bünyesinde açılan kuaför kursu büyük ilgi görüyor.         Şanlıurfa'nın Birecik merkez ve çevre köylerinde kurslar açan HEM, her...

HEM'in kuaför kursu büyük ilgi görüyor

Birecik Dr. Hüseyin Mirkelam Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü bünyesinde açılan kuaför kursu büyük ilgi görüyor.

        Şanlıurfa'nın Birecik merkez ve çevre köylerinde kurslar açan HEM, her geçen gün yeni bir projeye imza atıyor. Birecik’te 11 Temmuz İlköğretim Okulu'na bu yıl HEM Müdürlüğünce kuaför, mefruşat, makine nakışları, yetişkinler için okuma yazma kursları ve öğretmenler için halk oyunları kursları açıldı. Kuaför kursunda 11 Temmuz İlköğretim Okulu'nun tüm kız öğrencilerin ve bayan velilerin saç kesimi bedava yapıldığı öğrenildi.

        Kuaför kursu öğretmeni Fadile Demir, “Öğrencilerimizin ve bayan velilerimizin saç kesimlerini bedava yapıyoruz. Daha sonra diğer okullarımızdan talep gelirse o okullarımızda da öğrencilerin saç kesimini bedava yapacağız." dedi.

        HEM Müdürü Mehmet Öztürkmen de “Her zaman Birecik halkımıza güzel hizmet vermeye devam edeceğiz. Böyle güzel bir çalışmadan dolayı kuaför kurs öğretmeni Fadile Demir ve kursiyerlerini tebrik ediyorum." şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x