"Herkesin kaliteli sağlık hizmeti alması önemlidir"

13 Mart 2015 Cuma 15:21

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Herkesin kaliteli sağlık hizmetinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır." dedi. KTO Başkanı...

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Herkesin kaliteli sağlık hizmetinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır." dedi.

KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Hiçyılmaz mesajında, insanların sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi için en güç koşullarda dahi sağlık hizmetlerinin her alanında fedakârca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını söyledi. Hiçyılmaz, "Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Herkesin kaliteli sağlık hizmetinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır" dedi.

Başkan Hiçyılmaz, mesajını şöyle sürdürdü; "Sağlık alanında gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveriyle, heyecanla görev yapan, kendisini insana hizmet ilkesine adamış doktorların ve sağlık personelinin bütün çabası hastaları en hızlı şekilde sağlığına kavuşturmaktır. Sağlık çalışanlarının birikimleri ve eğitimleriyle, insanları daha uzun ve daha iyi koşullarda yaşatmak, sağlık sorunlarını gidermek için gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyoruz. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye dileğiyle, doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve bütün sağlık sektörü çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x