İhtiyaç sahibi aileye AK Partili kadınlar yardım eli uzattı

16 Ocak 2013 Çarşamba 12:31

AK Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanlığı ihtiyaç sahibi bir aileye çeşitli ev eşyası ile giyim yardımında bulundu. Uzun süredir eşinden ayrı yaşayan Hülya Can G.(36) valiliğin verdiği maddi destekle kızları Melisa (7) ve Fatma (6)...

İhtiyaç sahibi aileye AK Partili kadınlar yardım eli uzattı

AK Parti Çukurova Kadın Kolları Başkanlığı ihtiyaç sahibi bir aileye çeşitli ev eşyası ile giyim yardımında bulundu.
Uzun süredir eşinden ayrı yaşayan Hülya Can G.(36) valiliğin verdiği maddi destekle kızları Melisa (7) ve Fatma (6) ile soğuk kış şartlarında hayata tutunmaya çalışıyor.

Çukurova ilçesine Bağlı Güzelyalı Mahallesi 81022 sokak 3 numaralı evde kiracı olarak oturan anne ve iki çocuğu, kendilerini unutmayan AK Partili kadınların yardımıyla mutlu oldu.

Evlerinde kullanılacak eşyası bulunmayan ailenin yardımına Çukurova Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik ve ekibi koştu. Yardım çığlığına duyarsız kalmayan AK Partili kadınlar, aralarında topladıkları çocuk yatağı, ranza, perde, halı, koltuk, bisiklet gibi eşyaları bir araca yükleyerek ihtiyaç sahibi aileye teslim etti.
Hülya Can G., kendilerine sahip çıkan kadınları teşekkür ederken kaymakamlıktan da yakacak yardımında bulunmasını rica etti.

Çukurova Kadın Kolları Başkan Aslı Çelik, "Evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız eşyaları, az giyilmiş veya fazla olan giyim malzemelerini bir araya getirerek daha önce tespit ettiğimiz ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Buda bize huzur ve mutluluk veriyor. Bu tür yardımlarda bulunacak duyarlı insanlarımızdan isteğimiz bu tür yardımlarda bizimle irtibata geçmeleri yeterli olacaktır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x