İl Müftüsü Güven: Halka iyi bir din hizmeti verme hedefi içinde olmalıyız

03 Ağustos 2015 Pazartesi 17:00

Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, “Halkımıza daha iyi bir din hizmeti verme hedefi içinde olmalıyız” dedi.Müftü Doç. Dr. Şahin Güven, ziyarette Hacılar Müftülüğü bünyesinde görev yapan personelle tanışma toplantısına...

İl Müftüsü Güven: Halka iyi bir din hizmeti verme hedefi içinde olmalıyız

Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, “Halkımıza daha iyi bir din hizmeti verme hedefi içinde olmalıyız” dedi.

Müftü Doç. Dr. Şahin Güven, ziyarette Hacılar Müftülüğü bünyesinde görev yapan personelle tanışma toplantısına katıldı. Doç. Dr. Güven, toplantı öncesi Hacılar Müftüsü Mehmet Özbek, personel sayısı, camiler, Kur’an kursları ve müftülükçe yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra personelle bir araya gelen İl Müftüsü Güven şöyle konuştu: “Halkımıza daha iyi bir din hizmeti vermenin hedefi içerisinde olmalıyız. Daire personeli olarak sizlerin en önemli görevi personelimizi güler yüzlü bir şekilde karşılamaktır. Öncelikle hizmetimizin amacı Rabbimizin rızasını kazanmak olmalıdır.” deyip Hacılar Müftülüğü personeline teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

İl Müftüsü, inşaatı yeni biten Hacı Şükrü Baktır Erkek Yatılı Kur’an Kursu'nu gezerek yetkililerden bilgi aldı. Ziyarette İl Müftü Yardımcıları Galip Koçer ve Tandoğan Topçu da hazır bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x