Işık Koleji ‘Okulumda babamla bir gün’ projesi başlattı

04 Mart 2013 Pazartesi 13:13

Sakarya Işık Eğitim Kurumları'na bağlı Özel Işık Öncü Anaokulu, çocukların babalarıyla nitelikli zaman geçirmeleri, babalarını daha yakından tanımaları için “Okulumda Babamla Bir Gün” projesi başlattı. Proje kapsamında baba ve...

Işık Koleji ‘Okulumda babamla bir gün' projesi başlattı

Sakarya Işık Eğitim Kurumları'na bağlı Özel Işık Öncü Anaokulu, çocukların babalarıyla nitelikli zaman geçirmeleri, babalarını daha yakından tanımaları için “Okulumda Babamla Bir Gün” projesi başlattı. Proje kapsamında baba ve çocuklara yönelik oyuncak tasarım günü gerçekleştirdi.

Okul idaresinden yapılan açıklamada, proje ile baba-çocuk bağını güçlendirilmesi, çocuğun üretkenliğinin artırılması, babalarıyla güven duyacakları bir karakter geliştirmesi, geleceğe güvenle bakabilmesinin amaçlandığını belirterek , “Düzenlediğimiz bu projemizde, velilerimiz ve öğrencilerimiz birlikte eğitici ve eğlenceli zaman geçirdiler” denildi.

Babalar ise program için okul idaresine teşekkür ederek ”Hem bizleri çocukluk yıllarımıza götürdünüz, hem de çocuklarımızla birlikte olma fırsatı verdiniz.İş yoğunluğundan onlara yeterince vakit ayıramıyorduk. Bu tarz etkinliklerin devamını bekliyoruz “ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x