İstifa eden Aydın, Posbıyık ve Özyağcı'yı ziyaret etti

10 Ocak 2013 Perşembe 15:33

Zonguldak Ereğli Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Belediye Meclis Üyesi Cevat Aydın, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ve Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Belediye Meclis Üyesi Özkan Özyağcı’yı ziyaret...

İstifa eden Aydın, Posbıyık ve Özyağcı'yı ziyaret etti

Zonguldak Ereğli Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Belediye Meclis Üyesi Cevat Aydın, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ve Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Belediye Meclis Üyesi Özkan Özyağcı’yı ziyaret ederek başarılar diledi.

        Belediye Meclis Üyesi Cevat Aydın, ilk olarak göreve getirilen Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı’yı ziyaret etti. Aydın, Özkan Özyağcı’ya elinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade etti. Özyağcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

        Aydın daha sonra Başkan Posbıyık’ı da ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Başkan Posbıyık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cevat Aydın’ın Ereğli’ye ve Ereğli Belediyesi’ne önemli hizmetlerinin olduğunu belirterek, kendisine bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x