İzmir Adanalılar Güçbirliği Vakfı, Başkan Vekili Aldırmaz’ı ziyaret etti

19 Ocak 2013 Cumartesi 14:11

İzmir Adanalılar Güçbirliği Vakfı Başkanı Arif Kayakşu, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kayakşu, 12 Ocak'ta İzmir’de kurtuluş balosu düzenlediklerini hatırlatarak, “İzmir’deki...

İzmir Adanalılar Güçbirliği Vakfı, Başkan Vekili Aldırmaz'ı ziyaret etti

İzmir Adanalılar Güçbirliği Vakfı Başkanı Arif Kayakşu, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kayakşu, 12 Ocak'ta İzmir’de kurtuluş balosu düzenlediklerini hatırlatarak, “İzmir’deki Adanalıları biraraya getirdik. Başkanımız da bizi yalnız bırakmadı. Bize sunduğunuz katkı için teşekkür ederiz. Her zaman yanımızda olacağınıza eminiz. Amacımız, Adanalılara ve Adana’ya hizmettir.” dedi. Başkan Vekili Aldırmaz da, “Her zaman yanınızdayız.” ifadesini kullandı. Dernek yönetiminde hanımların olmasının önemine değinen Zihni Aldırmaz, “Hanımlarla yola çıkmışsınız. Bu çok güzel, çünkü hanımların destek vermediği hiçbir şey başarılı olamaz. Nisan ayında Portakal Çiçeği Festivali yapıyoruz. Sonbaharda da Altın Koza Film Festivalimiz var. Sizleri de aramızda görmek isteriz.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x